19 lip 2010

PKP

fot. Renata Plaga

Podróżuj Kolejami Polskimi... byle nie za często… . I warto pamiętać, że ,,LOTEM bliżej”- taki slogan dobre kilka lat wisiał nad wejściem do Dworca Centralnego w Warszawie.
Dodałabym nieśmiało… ,,Lotem bliżej''... koniem szybciej. Jak co roku w wakacje, po przejechaniu się PKP Intercity, widzę jak jest. Daleko do Europy, 260 km ekspresowo pokonujemy w 5 godzin i 10 minut. Pewnie wybory coś zmienią… Dostaniemy skrzydeł i zaczniemy latać. Wtedy kompletnie uniezależnimy się wtedy od PKP. Mam nadzieje, że ten scenariusz się nie ziści. Koniec z polityką, bo nadgorliwi urzędnicy pozwą mnie o naruszenie ciszy wyborczej i tak skończy się to moje bezkarne blogowanie.
W wakacje nie dzieje się wiele, tak się wydaje. Słońce rozleniwia, ogrodowe grille, letnie ogródki w knajpach, flirty. Trzeba tylko na to wszystko jakoś zarobić. Kampania prezydencka ratuje wakacyjny sezon ogórkowy. Wakacje dla fotografów, pismaków, organizatorów rozrywki to czas ciężkiej pracy. ,,Bo ktoś musi nie spać by spać mógł ktoś".
Warto mieć wakacje, po wielu latach biurowej pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu, zobaczyłam, że lato jest piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!